Witryny Chłodnicze

Zobacz » Zobacz teraz

Oferta kierowana do zakładów przemysłowych

Kurtyny paskowe do każdej branży przemysłu

Kurtyny paskowe przemysłowe Do niemal każdej branży!

* Oferta we wsparciu Partnera Strategicznego

Obejrzyj kotary przemysłowe

Kotary przemysłowe PCV na wymiar – kotary plandekowe PP, PE

Zobacz pełną ofertę naszego Partnera Strategicznego i zamów.

Kotary i kurtyny przemysłowe

Kotary przemysłowe
Spytaj o wycenę

Dla przemysłu

Oferta Partnera

Zamów produkty na naszej stronie lub przejdź do oferty naszego Partnera

* W ofercie Kurtyny PCV Paskowe znajdziesz szeroką ofertę kurtyn PCV

Zamów kotary u Partnera Spytaj o wycenę produktu
Zleć indywidualną wycenę Dowiedz się, ile zapłacisz »

Szeroka oferta portalu Witryny Chłodnicze powstała we wsparciu wybranych producentów oraz dystrybutorów oferujących kurtyny paskowe PCV

Zobacz pełną ofertę produktów

i elementów z PCV

Oferta do zakładu przemysłowego

Folia PCV

Kurtyny PCV

Kurtyny do magazynu

Akustoizolacyjne

Odporna

Termoodporne

Solidnay

Niezawodna

Do chłodni

Ocena 5/5

Z folii PCV

Do chłodni

Ocena 5/5

Z folii PCV

Paskowa

Ocena 4+/5

Z folii PCV

Do mroźni

Ocena 4+/5

Z folii PCV

Na co zwrócić uwagę wybierając kotary przemysłowe?

Kotary przemysłowe są szczególnie przydatne w obiektach handlowych, biurowych i innych miejscach, w których znaczenie ma temperatura powietrza. Komfort pracy jest tak samo ważny, co warunki panujące w chłodniach i pomieszczeniach przemysłowych, to właśnie od tego będą zależały późniejsze efekty, dlatego warto zainwestować w odpowiednie zabezpieczenia.

Kotary przemysłowe – cechy charakterystyczne

Istnieje wiele miejsc, w których kotary przemysłowe mogą znaleźć swoje zastosowanie. Istnieje wiele rodzajów przemysłu, jednak pomimo sporych różnic między nimi, większość z nich potrzebuje spełnienia konkretnych warunków, żeby praca przebiegała prawidłowo i skutecznie. W dużej mierze kotary przemysłowe chronią przed zmianami temperatury powietrza, które powstaje, gdy otwory drzwiowe są często otwarte. Dzięki temu można zaoszczędzić więcej energii poprzez zatrzymanie temperatury i kontrolowanie przepływu powietrza.

Kotary przemysłowe mogą skutecznie ograniczyć przedostawanie się wszelkich zanieczyszczeń do pomieszczeń służbowych, takich jak wszelkiego rodzaju opary, gazy, a nawet owady lub kurz. To również doskonała bariera dźwiękowa, umożliwiająca większe skupienie i większy komfort pracy w biurach i gabinetach. Wykonane z wysokiej jakości materiałów osłony cechują się dobrą elastycznością i dużą wytrzymałością na wszelkie uszkodzenia, dlatego nadają się nawet do miejsc, w których występuje duży i częsty ruch pomiędzy pomieszczeniami.

Na co zwrócić uwagę wybierając kotary przemysłowe?

Wybierając kotary przemysłowe, należy zwrócić uwagę na kilka podstawowych czynników, dzięki którym będzie można określić, czy dany produkt spełnia oczekiwania i dobrze sprawdzi się w swojej roli. Jeśli wybrana przez Ciebie zasłona nie będzie posiadała charakterystycznych cech, potrzebnych do jej dobrego działania, lepiej odłóż ją na bok i poszukaj innej – lepszej.

Weź pod uwagę to, jaki rozmiar kotary przemysłowej jest Ci potrzebny, w końcu niektóre przejścia mogą różnić się od siebie wielkością i dobrze będzie, jeśli zasłony dopasujesz do nich indywidualnie. Kurtyna musi zabezpieczać cały otwór drzwiowy, bez tego nie będzie spełniała swoich funkcji we właściwy sposób. Wszystkie kurtyny przemysłowe cechują się różnorodnym poziomem odporności na hałas, im większa, tym bardziej komfortowe warunki pracy jest w stanie zapewnić. Jak widzisz, na jakość kurtyny przemysłowej ma wpływ bardzo wiele czynników, na których warto skupić się podczas jej zakupu.

Zamów online

Szeroka oferta B2B

Platforma dla firm

Oferta dla firm »