Witryny Chłodnicze

Zobacz » Kup teraz

Oferta dla gastronomi i magazynów

W ofercie również kurtyny antyinsektowe

Zobacz kurtyny do magazynu Dźwiękoszczelne, antyinsektowe

* Oferta współdzielona partnera strategicznego

Przegrody do magazynu

Kompleksowa oferta do zakładów produkcyjnych i magazynów

Doskonałe wyciszenie oraz ochrona termiczna w magazynie

Kurtyny magazynowe, przegrody

Obejrzyj ofertę Spytaj o produkt

Magazynowe

Oferta sezonowa

Zarejestruj się i spytaj o ofertę dla klientów B2B w naszej platformie

* Zamów stałą dystrybucję przesłon magazynowych z upustem dla B2B

Kliknij i złóż zamówienie Spytaj o szczegóły oferty
Zamów montaż kurtyn magazynowych Spytaj o szczegółowe warunki »

Prawdopodobnie największa oferta kurtyn paskowych, przesłon magazynowych, wstęg z folii PCV oraz pasów z folii spawalniczej i magazynowej

Wyposażenie magazynu

z ochroną termiczną

Oferta Partnera Handlowego

Pasy PCV

Kurtyny PCV

Kurtyny termoizolacyjne

Kurtyny magazynowe

Przesłony

Witryny PCV

Wstęgi z folii

Folia spaw.

Przesłona PCV

Dostępna

Zamów

Spawalnicza

Dostępna

Zamów

Magazynowa

Dostępne

Zamów

Termoodporna

Dostępna

Zamów

Jak podzielić powierzchnię magazynu przegrodami? Dział poradników Witryn Chłodniczych

Coraz więcej przedsiębiorstw zajmujących się różnymi gałęziami przemysłu decyduje się na podział powierzchni magazynów za pomocą przegród z folii PCV. Kurtyny paskowe sprawdzają się w niemal każdych warunkach, dostosowując się do nich odpowiednio. Dzięki temu z łatwością można zachować odpowiednie temperatury w konkretnych pomieszczeniach, umożliwiając jednocześnie łatwe przejście pomiędzy wskazanymi miejscami.

Dlaczego kurtyny paskowe stały się popularne?

Nie można zaprzeczyć, że kurtyny paskowe z każdym dniem stają się coraz bardziej popularne – nie ma w tym nic dziwnego, w końcu to skuteczny produkt, którego właściwości okazują się przydatne przy nie jednym zadaniu! Stąd tak duże zainteresowanie i gama przedsiębiorstw, które z niego korzystają. Ich wytrzymałość na różnorodne warunki sprawia, że okazują się niezwykle przydatne w różnorodnych sytuacjach i sprawdzają się w prawie każdym zadaniu.

Dzięki nim można skutecznie ograniczyć ucieczkę ciepłego powietrza, dzięki czemu w magazynach i chłodniach utrzymuje się stała temperatura, która jest bardzo ważna przy przechowywaniu konkretnych produktów. Dodatkowo pasy PCV nie przepuszczają wilgoci, co ma pozytywny wpływ na warunki panujące w pomieszczeniu. Oznacza to również to, że pasy mogą być myte wodą, ponieważ ich ciężar nie zwiększa się przy kontakcie z wodą. Plusów folii PCV jest naprawdę bardzo dużo.

Jak podzielić powierzchnię magazynu przegrodami?

Kurtyny paskowe można zastosować w różnych sytuacjach, sprawdzają się w prawie każdym zadaniu, spełniając wszystkie oczekiwania osoby, która je zamontowała. Jednym z wielu sposobów wykorzystania jest rozdzielenie przestrzeni w magazynach i wydzielenie konkretnych stanowisk pracy oraz magazynowania. Wystarczy zawiesić je w odpowiednich miejscach, tworząc w ten sposób barierę wizualną i akustyczną. Takie działanie znacznie poprawi organizacje pracy i pozytywnie wpłynie na pracowników oraz przetrzymywane w pomieszczeniu towary.

Każdy magazyn potrzebuje wyznaczenia konkretnych stref – bez tego praca może okazać się zbyt chaotyczna, przez co ciężko jest osiągnąć jakkolwiek pozytywne skutki. Wszystko musi być dobrze zorganizowane, dlatego warto zdecydować się na rozdzielenie powierzchni w magazynie za pomocą przegród z folii PCV. Można wymienić kilka głównych sfer – przede wszystkim miejsce składowania produktów, drugim ważnym punktem jest miejsce przyjęcia i wydawania towaru i ostatnim przestrzeń do załadunku pojazdów.

Oferta dla B2B

Spytaj o rabat

Oferta dla firm

Napisz do nas »